Cześć! Nazywam się Szymon Chudy. Jestem muzykiem, głównie gitarzystą. Postanowiłem w dość nietypowy sposób poszukać pracy w zawodzie.

Ostatnie lata były dla mnie dość przewrotne życiowo, jednak granie koncertów to nadal rzecz, która w byciu muzykiem kręci mnie najbardziej. Pomyślałem, że w dobie internetu, być może w taki sposób uda mi się trafić na odpowiednich ludzi :)


Jestem
zainteresowany

Bardzo mnie to raduje! Napisz do mnie co i jak. Resztę dogadamy prywatnie.

szymonchudy@gmail.com

Nie jestem
zainteresowany

Jak najbardziej rozumiem. Być może znasz kogoś, kto mógłby być? Podeślij mu linka do tej strony lub filmiku. Będę zobowiązany :)

Udostępnij na portalach społecznościowych

Z kim grałem

W ciągu ostatnich lat nagrywałem lub koncertowałem z wieloma wybitnymi artystami, między innymi Edytą Górniak, Krzysztofem Cugowskim, Kamilem Bednarkiem, Capletonem, Chezidekiem, Deanem Fraserem, Wojtkiem Mazolewskim, Piotrem Baronem, Mesajahem, Stephenem Newlandem, Bakshish, Bethel i wieloma innymi.


Co osiągnąłem

Otrzymałem Multiplatynową Płytę za album Szanuj i Złotą Płytę za album Jamaican Trip. Jako jedyny Polak znalazłem się w grupie 200 świetnie rokujących, młodych muzyków, wybieranych w ramach projektu UE Euro-Med Youth Music Expo. W efekcie koncertowałem na Cyprze i w Egipcie. Wraz z zespołem zostałem nagrodzony przez Konsul Jamajki w Polsce – za indywidualność artystyczną i promowanie jamajskiej kultury.

Co mam do zaoferowania

Zagrałem ponad 600 koncertów, nagrałem kilkanaście płyt, spędzając wiele miesięcy w różnych studiach nagrań. Mam doświadczenie sceniczne i koncertowe. Jestem mobilny, czytam nuty (nie a vista) i jestem zorientowany na granie szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. Ponadto mam bardzo luźno obstawiony ten sezon.


Czego szukam

Szukam profesjonalnego, koncertującego zespołu, do współpracy stałej lub okazjonalnej (np. zastępstwa). Nie jestem zainteresowany zespołami specjalizującymi się w eventach, weselach, itp.

Posłuchaj

Cugowski – Przebudzenie
Gitara

The Lions – Work Song
Gitara

StarGuardMuffin – Jamaican Trip
Gitara, współkompozycja

Bethel – Pomiędzy niebem…
Gitara, współkompozycja

Chilli Crew – Prośba
Gitara, współkompozycja

TVP2 – Piosenki ze starej pasieki
Gitara