Cześć! Nazywam się Szymon Chudy. Jestem muzykiem, głównie gitarzystą. Postanowiłem w dość nietypowy sposób poszukać pracy w zawodzie.

Ostatnie lata były dla mnie dość przewrotne życiowo, jednak granie koncertów to nadal rzecz, która w byciu muzykiem kręci mnie najbardziej. Pomyślałem, że w dobie internetu, być może w taki sposób uda mi się trafić na odpowiednich ludzi :)


Jestem
zainteresowany

Bardzo mnie to raduje! Napisz do mnie co i jak. Resztę dogadamy prywatnie.

szymonchudy@gmail.com

Nie jestem
zainteresowany

Jak najbardziej rozumiem. Być może znasz kogoś, kto mógłby być? Podeślij mu linka do tej strony lub filmiku. Będę zobowiązany :)

Udostępnij na portalach społecznościowych

Z kim grałem

W ciągu ostatnich lat nagrywałem lub koncertowałem z wieloma wybitnymi artystami, między innymi Edytą Górniak, Krzysztofem Cugowskim, Kamilem Bednarkiem, Capletonem, Chezidekiem, Deanem Fraserem, Wojtkiem Mazolewskim, Piotrem Baronem, Mesajahem, Stephenem Newlandem, Bakshish, Bethel i wieloma innymi.


Co osiągnąłem

Otrzymałem Multiplatynową Płytę za album Szanuj i Złotą Płytę za album Jamaican Trip. Jako jedyny Polak znalazłem się w grupie 200 świetnie rokujących, młodych muzyków, wybieranych w ramach projektu UE Euro-Med Youth Music Expo. W efekcie koncertowałem na Cyprze i w Egipcie. Wraz z zespołem zostałem nagrodzony przez Konsul Jamajki w Polsce – za indywidualność artystyczną i promowanie jamajskiej kultury.

Co mam do zaoferowania

Zagrałem ponad 700 koncertów, nagrałem kilkanaście płyt, spędzając wiele miesięcy w różnych studiach nagrań. Mam doświadczenie sceniczne i koncertowe. Jestem mobilny, czytam nuty (nie a vista) i jestem zorientowany na granie szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej.


Czego szukam

Szukam profesjonalnego, koncertującego zespołu, do współpracy stałej lub okazjonalnej (np. zastępstwa). Nie jestem zainteresowany zespołami specjalizującymi się w eventach, weselach, itp.

Posłuchaj

Cugowski – Przebudzenie
Gitara

The Lions – Work Song
Gitara

StarGuardMuffin – Jamaican Trip
Gitara, współkompozycja

Bethel – Pomiędzy niebem…
Gitara, współkompozycja

Chilli Crew – Prośba
Gitara, współkompozycja

TVP2 – Piosenki ze starej pasieki
Gitara